Rekonstrukcija Verudela Beach & villa resorta, Pula

Predmet ovog projekta je bila rekonstrukcija turističkih apartmana i restorana u sklopu turističkog naselja Verudela u Puli. Zahvat je obuhvaćao rekonstrukciju unutarnjih prostora na 15 objekata sa ukupno 146 apartmana i restoranom pored svjetionika. Prvotno je trebalo ukloniti i demontirati postojeću opremu, materijal, pregradne zidove i instalacije. Nakon toga se moglo pristupiti rekonstrukciji turističkog naselja. Apartmansko naselje je uređeno prema višem nivou, a uključivalo je: spuštanje stropova, postavljanje nove keramike, postavljanje novih vrata i staklenih pregrada, bojanje unutarnjih i vanjskih prostora objekta te izvođenje novih instalacija i opreme.
Restoran koji se nalazi na impresivnoj lokaciji, uz sami rub stijena koje se spuštaju okomito do mora je isto tako doživio transformaciju. Dotrajala konzolna terasa restorana je sanirana te su izvedene pergole od čelične konstrukcije kao zaštita od kiše i sunca. Unutarnji prostor restorana je izmijenjen prema novim potrebama investitora: zamijenjeni su podovi sa keramičkim pločicama, postojeća stolarija je zamijenjena novom, unutarnje pregrade su izvedeno po novom tlocrtnom rasporedu, a prirodna svjetlost je omogućena preko velikih staklenih stijena.

Rekonstrukcija Verudela Beach & villa resorta, Pula